Livingroom  jest polską marką stworzoną przez producenta setek modeli kanap mebli tapicerowanych - DFM z Dobrego Miasta.

DFM jest czołowym producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli tapicerowanych, spółką z całkowicie polskim kapitałem. DFM posiada bardzo szeroką ofertę mebli tapicerowanych w Polsce. Składają się na nią  kolekcje produktów w kilku kategoriach.

Ponad 70 modeli mebli oraz 200 rodzajów tkanin obiciowych i skór, w szerokiej gamie kolorów i wzorów, daje klientom niespotykane

możliwości komponowania zestawów według własnego uznania i gustu. 

Czas realizacji zamawianych mebli waha się standardowo między 8 a 10 tygodni.

Meble Livingroom produkowane są z materiałów posiadających następujące certyfikaty:

Fotele z funkcją relax

Pogoń za czasem, życie w biegu i ciągłe napięcie sprawia, że zaczynamy szukać miejsc, które pozwolą nam się wyciszyć. Miejsc bezpiecznych z dala od wszelkiego zgiełku.

Dla wszystkich, poszukujących prawdziwej wygody oraz miejsca wyciszenia stworzyliśmy linię foteli Calma. To ergonomicznie zaprojektowane, anatomicznie wyprofilowane fotele z funkcją elektrycznego lub manualnego regulowania nachylenia oparcia i wysokości podnóżka. To fotele idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika, dające mu najwyższy komfort. Zgodnie z filozofią Calma gwarantują prawdziwy relaks. Pozwalają zregenerowaćciało i uwolnić umysł.

Calma to spokój i wyciszenie. Harmonia ciała i umysłu. Odpoczynek od trudu codzienności. Regeneracja sił witalnych.

Tak, więc… odpręż zmysły.